audyty seo

Audyty SEO IdoSell

Prowadzenie sklepu internetowego na platformie IdoSell, podobnie jak na innych platformach e-commerce, może wiązać się z pewnymi błędami, które mogą negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie, widoczność i sprzedaż. Jednak nie zawsze możliwe jest zauważenie błędów, które popełnia się samemu. Dlatego oferujemy usługę audytów SEO, które obnażą problemy i umożliwią ich rozwiązanie.

Audyty SEO IdoSell i nie tylko

Audyty SEO to usługa skierowana nie tylko do właścicieli sklepów postawionych na IdoSell. Nasze nastoletnie doświadczenie w e-commerce oparte również na prowadzeniu własnych eBiznesów, pozwala nam na dostęp do szerokiej wiedzy nie tylko w zakresie systemu IdoSell. Jeśli nie wiesz, co jest przyczyną niewielkiego ruchu, słabej widoczności i niskich pozycji w wynikach wyszukiwania, skontaktuj się z nami.

– Zdiagnozujemy, co jest przyczyną problemów
– Wspólnie opracujemy rozwiązanie
– Jeśli będziesz potrzebował, pomożemy Ci je wdrożyć
– Dowiesz się, jakich błędów nie popełniać w przyszłości

10 Najczęściej popełnianych błędów

Jest grupa działań, które najczęściej wpływają negatywnie na funkcjonowanie sklepu internetowego, sprawdź, który dotyczy Twojego biznesu:

1. Niedostateczna optymalizacja SEO

 • Pomijanie optymalizacji treści pod kątem SEO, w tym opisów produktów, meta tagów (title, description)

2. Ignorowanie responsywności strony

 • Nieprzystosowanie sklepu do urządzeń mobilnych

3. Słaba jakość zdjęć produktów i brak unikatowych opisów

 • Wykorzystywanie niskiej jakości zdjęć i brak unikatowych opisów produktów

4. Zaniedbanie szybkości ładowania strony

 • Ignorowanie problemów z wydajnością strony, w tym czasu ładowania

5. Brak personalizacji oferty

 • Nie wykorzystywanie danych użytkowników do personalizacji oferty

6. Brak analizy danych i testowania

 • Brak analizy danych związanych z zachowaniami użytkowników na stronie

7. Nieefektywne zarządzanie zapasami

 • Brak dostępności popularnych produktów.

8. Ignorowanie opinii klientów

 • Nieodpowiadanie na recenzje i opinie klientów lub ignorowanie negatywnych komentarzy

9. Brak aktualizacji i innowacji

 • Przestarzała funkcjonalność i design sklepu

10. Ograniczone opcje płatności i wysyłki

 • Nieoferowanie szerokiego wyboru metod płatności i dostawy

Unikanie tych błędów i regularne wprowadzanie ulepszeń mogą znacząco wpłynąć na sukces sklepu internetowego, poprawiając doświadczenie użytkowników, widoczność w wyszukiwarkach i wyniki sprzedaży.

Jak wygląda współpraca?

Audyty SEO to kluczowa działanie, które należy systematycznie podejmować prowadząc eBiznes. Pomagają zidentyfikować i rozwiązać problemy wpływające na funkcjonowanie, widoczność oraz sprzedaż w sklepie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży e-commerce, nie tylko w zakresie systemu IdoSell, jesteśmy w stanie zdiagnozować przyczyny niewielkiego ruchu i słabej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Nasz audyt obejmuje wspólne opracowanie i wdrożenie rozwiązań, a także edukację na temat unikania najczęściej popełnianych błędów. Unikając ich, można znacząco poprawić doświadczenie użytkowników, widoczność w wyszukiwarkach i wyniki sprzedaży.

Przeczytaj także

 • Grupowy edytor produktów do IdoSell Product Bulk Editor
  Od niedawna oferujemy narzędzie do masowej edycji produktów w systemie IdoSell. Narzędzie swoim wyglądem i sposobem obsługi przypomina Excela, jednak umożliwia edycję poprzez kopiowanie i powielanie zarówno parametrów, elementów menu, serii, kategorii, jak i opisów, nazw czy też cen. Aplikacja umożliwia też podgląd cen oraz stanów magazynowych. U nas wdrożenie aplikacji przyspieszyło pracę 4-krotnie, zaoszczędziliśmy około 0,5 etatu przy naszej niezbyt dużej skali działania.
 • Audyty SEO IdoSell
  Prowadzenie sklepu internetowego na platformie IdoSell, podobnie jak na innych platformach e-commerce, może wiązać się z pewnymi błędami, które mogą negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie, widoczność i sprzedaż. Jednak nie zawsze możliwe jest zauważenie błędów, które popełnia się samemu. Dlatego oferujemy usługę audytów SEO, które obnażą problemy i umożliwią ich rozwiązanie.
 • Translator sklepów internetowych IdoSell
  Aplikacja Translator służy do tłumaczenia produktów, elementów menu, blogów i masek w sklepach internetowych opartych na silniku IdoSell. Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój handel i bez większego wysiłku zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych to nasz innowacyjny Translator jest stworzony dla Ciebie. Możesz przetłumaczyć całą ofertę lub jej dowolnie wybrany fragment w kilka godzin.
 • Szkolenia IdoSell
  Pomoc w konfiguracji,
 • Doradztwo eCommerce
  Pomoc w doborze platformy eCommerce