generator gpt

Generowanie opisów produktów przez GPT dla IdoSell

Czy wiesz, że opisy produktów mogą zdecydować o sukcesie Twojego sklepu internetowego? Odkryj, jak nasza aplikacja Generator, wykorzystując siłę AI i GPT, rewolucjonizuje tworzenie treści dla IdoSell. Zapomnij o monotoni i błędach – zanurz się w świecie unikatowych, emocjonujących opisów, które przyciągną klientów i wzmocnią Twoją sprzedaż. Poznaj tajniki efektywności, kreatywności i SEO, które stawiają naszą aplikację na czele innowacji. Czy jesteś gotów na przewagę konkurencyjną, jakiej dostarcza Generator?

Opisy produktów bez GPT

Używanie automatyzacji w e-commerce to powszechne zjawisko. Robimy wiele, żeby nasza praca była jeszcze wydajniejsza i w tym celu staramy się ją maksymalnie przyspieszać. Odnosi się to także do opisów produktów, których w sklepach internetowych zwykle mamy tysiące a nawet setki tysięcy. Napisanie 10 tysięcy opisów produktów nie tylko wymaga zaangażowania dużej liczby copywriterów, ale też jest czasochłonne. W efekcie otrzymujemy opisy, których stworzenie zajęło kilka miesięcy. W takim czasie w e-commerce pojawiły się dziesiątki nowych towarów, o których treść należy zadbać i to najlepiej w pierwszej kolejności.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, to wiesz, że nowy produkt często jest szansą na zdobycie nowych klientów i zainteresowanie ich także pozostałą ofertą sklepu. W sytuacji, kiedy tworzymy opisy sami, nadążenie za nowościami jest niejednokrotnie niewykonalne. Warto też pomyśleć, ile kosztuje kilka miesięcy pracy kilku copywriterów…

Za i przeciw generowaniu opisów produktów przez GPT

Zdania na temat generowania treści dzięki GPT są podzielone i skrajne, dlatego przedstawimy kilka argumentów „za” i „przeciw” temu zjawisku. Ostateczną ocenę oczywiście pozostawiamy Tobie.

Zalety:

 • Efektywność czasowa: GPT może generować opisy produktów szybko i automatycznie, oszczędzając czas na ręczne tworzenie treści.
 • Skalowalność: Umożliwia generowanie dużych ilości unikalnych opisów, co jest szczególnie przydatne dla sklepów z szerokim asortymentem.
 • Niewyczerpana Kreatywność: AI może tworzyć oryginalne i angażujące opisy, które mogą pomóc wyróżnić produkt na tle konkurencji.
 • Optymalizacja SEO: Możliwość włączenia słów kluczowych do generowanych opisów, co wspiera SEO i widoczność produktów w wyszukiwarkach.
 • Wsparcie wielojęzyczne: GPT może generować opisy w różnych językach, co pomaga w ekspansji na nowe rynki międzynarodowe.
 • Użycie Parametrów Produktu*

Wady?

 • Brak ludzkiego czynnika: Generowane opisy mogą brakować ludzkiego wymiaru i osobistej pasji za produktem, co może być kluczowe dla niektórych marek
 • Potencjalne błędy: GPT może nie zawsze poprawnie interpretować niuanse produktów, co może prowadzić do nieścisłości lub niezrozumiałych opisów
 • Konieczność weryfikacji: Opisy wymagają recenzji i potencjalnej edycji przez człowieka, aby upewnić się, że są dokładne i zgodne z marką
 • Ograniczenia kreatywności: Pomimo kreatywności AI, pewne unikalne i innowacyjne podejścia do opisów produktów mogą wymagać ludzkiego dotyku
 • Ryzyko duplikacji treści: Istnieje ryzyko, że AI wygeneruje podobne treści do tych, które już istnieją w internecie, co może być niekorzystne z punktu widzenia SEO

*Jak użyć Parametrów w generowaniu Opisów Produktów GPT? Aplikacja Generator dla IdoSell

Jest narzędzie dla platformy IdoSell, które umożliwia zaczytanie z panelu użytkownika wszystkich możliwych informacji na temat produktu, w tym: parametrów, domyślnych nazw i opisów oraz opisów od wielu dostawców. To aplikacja Generator. Tak duża pula informacji, daje Generatorowi ogromne możliwości, jeśli chodzi o stworzenie unikatowego opisu produktu, bez błędów i z podkreśleniem emocjonalnego stosunku do danego towaru, co zwykle towarzyszy opisom tworzonym przez copywriterów.

A teraz czas obalić mity:

Wbrew krążącym opiniom o słabej jakości generowanych treści, dzięki aplikacji Generator możemy uzyskać wysokiej jakości treść, która będzie:

 • w odpowiednim stopniu nasycona frazami kluczowymi,
 • unikalna,
 • przyjazna i ciekawa dla klienta,
 • wyposażona w zdjęcia,
 • posiadała nagłówki H2 i H3 (i jakie jeszcze zechcesz),
 • odpowiednia również z punktu widzenia botów Google,
 • chętnie indeksowana.

Generator to aplikacja, która umożliwi Ci także:

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat generowania opisów produktów przez GPT za pomocą naszego, autorskiego narzędzia Generator, skontaktuj się z nami:

Przeczytaj także

 • Grupowy edytor produktów do IdoSell Product Bulk Editor
  Od niedawna oferujemy narzędzie do masowej edycji produktów w systemie IdoSell. Narzędzie swoim wyglądem i sposobem obsługi przypomina Excela, jednak umożliwia edycję poprzez kopiowanie i powielanie zarówno parametrów, elementów menu, serii, kategorii, jak i opisów, nazw czy też cen. Aplikacja umożliwia też podgląd cen oraz stanów magazynowych. U nas wdrożenie aplikacji przyspieszyło pracę 4-krotnie, zaoszczędziliśmy około 0,5 etatu przy naszej niezbyt dużej skali działania.
 • Audyty SEO IdoSell
  Prowadzenie sklepu internetowego na platformie IdoSell, podobnie jak na innych platformach e-commerce, może wiązać się z pewnymi błędami, które mogą negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie, widoczność i sprzedaż. Jednak nie zawsze możliwe jest zauważenie błędów, które popełnia się samemu. Dlatego oferujemy usługę audytów SEO, które obnażą problemy i umożliwią ich rozwiązanie.
 • Translator sklepów internetowych IdoSell
  Aplikacja Translator służy do tłumaczenia produktów, elementów menu, blogów i masek w sklepach internetowych opartych na silniku IdoSell. Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój handel i bez większego wysiłku zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych to nasz innowacyjny Translator jest stworzony dla Ciebie. Możesz przetłumaczyć całą ofertę lub jej dowolnie wybrany fragment w kilka godzin.
 • Szkolenia IdoSell
  Pomoc w konfiguracji,
 • Doradztwo eCommerce
  Pomoc w doborze platformy eCommerce