time2win

Rozwiążemy problemy Twojego eBiznesu

Lata doświadczeń w eCommerce oraz własnym biznesie pozwoliły nam przebrnąć przez wiele problemów i wyjść z nich obronną ręką lub nawet wielkim sukcesem.
Pomożemy także i Twojej firmie wyjść ze stagnacji, i narodzić się na nowo z wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania, unikatowym contentem, uporządkowana strukturą menu oraz gronem nowych klientów, ceniących Twoją markę. Czym się zajmujemy?

SEO dla eCommerce

Pozycjonowanie sklepów, optymalizacja do wyszukiwarki Google

Podnieś swój sklep internetowy na wyższy poziom dbając o SEO. Zadbaj, by Twoje produkty lśniły na szczycie wyników wyszukiwania Google, przyciągając więcej klientów i zwiększając sprzedaż. Odkryj potęgę skutecznego pozycjonowania i optymalizacji, które otworzą Twoją ofertę dla szerszego grona odbiorców.

Tworzymy Content

Od wyboru fraz kluczowych, po treści SEO przyjazne klientom

Odkryj moc słów, które przemawiają do klientów i wyszukiwarek. Pomożemy stworzyć content do Twojego sklepu, który obejmuje selekcję fraz kluczowych do kreowania treści SEO, które zwiększą widoczność i zaangażują klientów. Napiszemy unikatowe treści opisów produktów, kategorii, blogów i meta tagów. Nauczymy Cię korzystać z odpowiednich narzędzi lub pokażemy, jak zrobić to samodzielnie.

Aplikacje

Aplikacje dla e-commerce: generowanie treści GPT, tłumaczenie sklepów

Ożyw swoją przestrzeń eCommerce dzięki naszym aplikacjom: od generowania treści za pomocą GPT po wielojęzyczne tłumaczenia sklepów, które otworzą Twoją ofertę na globalny rynek. Oferujemy także aplikacje dedykowane systemowi IdoSell, dzięki którym możesz kopiować, modyfikować treści produktów oraz przypisywać kategorie serie i produkty do elementów menu setek elementów jednocześnie.

Audyty eCommerce

Oceny sklepów internetowych, identyfikacja błędów

Obiektywna ocena i identyfikacja błędów to pierwszy krok do zwiększenia wydajności i przyciągnięcia większej liczby klientów. Nie pozwól, aby małe błędy stały na drodze do Twojego wysokich pozycji i ruchu w Twoim sklepie. Pomożemy Ci zidentyfikować problemy i je rozwiązać.

Design Sklepu

Projekty graficzne, modyfikacje masek sklepów

Od nowoczesnych projektów graficznych po spersonalizowane modyfikacje maski, które wyróżnią Cię na tle konkurencji i będą użyteczne z punktu widzenia klienta. Niech każdy element Twojego sklepu opowiada historię Twojej marki i przyciąga więcej klientów.

Konsultacje

Pomoc w zakresie, SEO, Contentu, poprawa działania sklepu

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie SEO, contentu i optymalizacji działania sklepu, aby pomóc Ci maksymalizować jego efektywność i przyciągnąć więcej zadowolonych klientów. Nastoletnie doświadczenie w tej branży daje nam ogromną liczbę rozwiązanych problemów, co oznacza przede wszystkim praktyczną wiedzę. Rozwijaj swój biznes z naszym wsparciem i ekspercką wiedzą.

Wdrożenia sklepów

Stawianie sklepów od podstaw na różnych platformach

Rozpocznij swoją przygodę z e-commerce bez przeszkód z naszą pomocą. Stworzymy dla Ciebie sklep od podstaw, dostosowany do Twoich potrzeb na wybranej platformie. Spełnij marzenia o własnym biznesie online z naszą profesjonalną pomocą i doświadczeniem.

Kampanie Google ADS

Reklamy Google Ads produktowe, tekstowe, inteligentne kampanie

Przebij się przez konkurencję i zwiększ swoją widoczność online dzięki naszym spersonalizowanym kampaniom Google Ads – od produktowych po tekstowe i inteligentne kampanie. Zaprojektujemy strategię, która przyciągnie klientów do Twojego sklepu i Twoich produktów, które przekształcimy w realne wyniki sprzedażowe.

Potrzebujesz pomocy? Nie wiesz od czego zacząć zmiany?

Przeczytaj także

 • Grupowy edytor produktów do IdoSell Product Bulk Editor
  Od niedawna oferujemy narzędzie do masowej edycji produktów w systemie IdoSell. Narzędzie swoim wyglądem i sposobem obsługi przypomina Excela, jednak umożliwia edycję poprzez kopiowanie i powielanie zarówno parametrów, elementów menu, serii, kategorii, jak i opisów, nazw czy też cen. Aplikacja umożliwia też podgląd cen oraz stanów magazynowych. U nas wdrożenie aplikacji przyspieszyło pracę 4-krotnie, zaoszczędziliśmy około 0,5 etatu przy naszej niezbyt dużej skali działania.
 • Audyty SEO IdoSell
  Prowadzenie sklepu internetowego na platformie IdoSell, podobnie jak na innych platformach e-commerce, może wiązać się z pewnymi błędami, które mogą negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie, widoczność i sprzedaż. Jednak nie zawsze możliwe jest zauważenie błędów, które popełnia się samemu. Dlatego oferujemy usługę audytów SEO, które obnażą problemy i umożliwią ich rozwiązanie.
 • Translator sklepów internetowych IdoSell
  Aplikacja Translator służy do tłumaczenia produktów, elementów menu, blogów i masek w sklepach internetowych opartych na silniku IdoSell. Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój handel i bez większego wysiłku zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych to nasz innowacyjny Translator jest stworzony dla Ciebie. Możesz przetłumaczyć całą ofertę lub jej dowolnie wybrany fragment w kilka godzin.
 • Szkolenia IdoSell
  Pomoc w konfiguracji,
 • Doradztwo eCommerce
  Pomoc w doborze platformy eCommerce