PrePIM uniwersalny exporter produktów w eCommerce

PrePIM to wszechstronna aplikacja do zarządzania informacjami o produktach, która ułatwia przygotowywanie i eksportowanie ofert, zbieranie danych od dostawców, hurtową edycję produktów oraz integrację z systemami eCommerce, zapewniając elastyczne i scentralizowane zarządzanie produktami w e-handlu.

Funkcje PrePIM

 1. Pozwala przygotowywać oferty dla odbiorców hurtowych oraz detalicznych w formacie CSV , XML bądź API. Możliwe jest dowolne filtrowanie oferowanych produktów oraz dowolne naliczanie marż.
 2. Umożliwia zbieranie ofert od wszystkich dostawców w jednym miejscu z możliwością ich przeglądania, porównywania i wyszukiwania. Możemy w łatwy sposób np. porównać ceny zakupu. Dzięki PrePIM nie zaśmiecamy docelowej bazy produktowej zbędnymi towarami.
 3. Dzięki aplikacji eksportujesz produkty do zewnętrznych systemów eCommerce poprzez integracje API (Medusajs, IdoSell) w postaci uniwersalnych i edytowalnych plików CSV oraz XML. Dowolnie wyfiltrujesz importowane produkty oraz naliczane narzuty cenowe.
 4. PrePIM to także Webowy Edytor produktów wraz z integracją z chatGPT. Daje możliwość hurtowej edycji parametrów, opisów, producentów i nazw. Aplikacja umożliwia dodawanie własnych kolumn z dowolnymi danymi o produkcie. 
 5. Może służyć jako scentralizowane miejsce zbieranie informacji o produktach – prosty PIM.
 6. PrePIM można używać również jako konwertera plików XML do dowolnego formatu CSV oraz z CSV do dowolnego innego formatu CSV.

Dzięki użyciu aplikacji możesz także w łatwy sposób zaimportować produkty do swojego sklepu.

 • Grupowy edytor produktów do IdoSell Product Bulk Editor
  Od niedawna oferujemy narzędzie do masowej edycji produktów w systemie IdoSell. Narzędzie swoim wyglądem i sposobem obsługi przypomina Excela, jednak umożliwia edycję poprzez kopiowanie i powielanie zarówno parametrów, elementów menu, serii, kategorii, jak i opisów, nazw czy też cen. Aplikacja umożliwia też podgląd cen oraz stanów magazynowych. U nas wdrożenie aplikacji przyspieszyło pracę 4-krotnie, zaoszczędziliśmy około 0,5 etatu przy naszej niezbyt dużej skali działania.
 • Audyty SEO IdoSell
  Prowadzenie sklepu internetowego na platformie IdoSell, podobnie jak na innych platformach e-commerce, może wiązać się z pewnymi błędami, które mogą negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie, widoczność i sprzedaż. Jednak nie zawsze możliwe jest zauważenie błędów, które popełnia się samemu. Dlatego oferujemy usługę audytów SEO, które obnażą problemy i umożliwią ich rozwiązanie.
 • Translator sklepów internetowych IdoSell
  Aplikacja Translator służy do tłumaczenia produktów, elementów menu, blogów i masek w sklepach internetowych opartych na silniku IdoSell. Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój handel i bez większego wysiłku zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych to nasz innowacyjny Translator jest stworzony dla Ciebie. Możesz przetłumaczyć całą ofertę lub jej dowolnie wybrany fragment w kilka godzin.
 • Szkolenia IdoSell
  Pomoc w konfiguracji,
 • Doradztwo eCommerce
  Pomoc w doborze platformy eCommerce