translator ecommerce

Translator sklepów internetowych IdoSell

Aplikacja Translator służy do tłumaczenia produktów, elementów menu, blogów i masek w sklepach internetowych opartych na silniku IdoSell. Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój handel i bez większego wysiłku zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych to nasz innowacyjny Translator jest stworzony dla Ciebie. Możesz przetłumaczyć całą ofertę lub jej dowolnie wybrany fragment w kilka godzin.

Jak działa Translator?

Translator to narzędzie, które automatyzuje proces tłumaczenia różnych elementów contentu. Nasze narzędzie automatycznie tłumaczy długie i krótkie opisy produktów, nazwy, meta title, meta description, a nawet więcej – wszystko, co znajduje się na stronach Twojego e-commerce. Wykorzystuje do tego moc zaawansowanych algorytmów Deepl oraz Google Tłumacz.

Zapewnia wysoką jakość przekładu, zachowując jednocześnie kontekst i specyfikę branżową treści. Wybierając język docelowy, możesz łatwo, a przede wszystkim szybko, przetłumaczyć całą zawartość swojego sklepu. Aplikacja ta stanowi wsparcie dla właścicieli e-commerce w globalizacji ich biznesu, minimalizując czas i wysiłek potrzebny na ręczne tłumaczenie.

Aplikacja umożliwia tłumaczenie:

 • opisów, nazw, słów kluczowych i meta tagów produktów,
 • elementów menu, w tym: opisów górnych i dolnych, nagłówków, słów kluczowych, meta description, meta title,
 • treści blogów.

Kopiuj/Wklej

Funkcja Kopiuj/Wklej umożliwia przetłumaczenie na wybrany język treści w postaci fragmentu kodu HTML. Odbywa się to bardzo szybko. Kod gotowy jest do umieszczenia na stronie po kilku sekundach.

Słowniki

Jedną z funkcjonalności Translatora jest Słownik, w którym możesz zdefiniować słowa dla każdego języka, określając aplikacji, w jaki sposób ma je tłumaczyć w przyszłości. Dzięki temu zyskujesz pewność, że frazy, za pomocą których klienci wyszukują produkty w danym kraju, znajdą się w nazwie lub opisie produktów w Twoim sklepie.

Rozpoczynając pracę z tłumaczem należy w Ustawieniach wybrać, z którego serwisu tłumaczeń będziesz korzystał: Deepl, czy Google.

W aplikacji mamy również dostęp do historii zmian z wyszczególnieniem, czy dany element udało się przetłumaczyć kończąc sukcesem, czy nie. Jest to jasna informacja, która pozwala zweryfikować, w którym miejscu należy ponowić proces. Każdy element menu, produkt lub wpis blogów otrzymuje ID, dzięki któremu łatwo zauważyć, który element został przetłumaczony pomyślnie.

Dzięki Translatorowi szybko wprowadzisz nowe wersje językowe w swoim sklepie i bez trudu dotrzesz do międzynarodowej klienteli, prezentując im Twoją ofertę w ich ojczystym języku.

Nie tylko translacja – Chat GPT generator treści

Nie samą translacją eCommerce żyje. Nowe funkcje wbudowane w aplikacje umożliwiają zarówno parafrazowanie treści, jak i ich generowanie np. na podstawie parametrów tytułu, czy też samego promptu. W tym narzędziu dostępna jest funkcja generowania treści przy użyciu Open AI GPT, więcej informacji: Generator treści GPT.

Zamów demo Transaltora

Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa nasza aplikacja, skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmowe demo Translatora.

Integracja ShopWare – planujemy wdrożyć


Przeczytaj także

 • Grupowy edytor produktów do IdoSell Product Bulk Editor
  Od niedawna oferujemy narzędzie do masowej edycji produktów w systemie IdoSell. Narzędzie swoim wyglądem i sposobem obsługi przypomina Excela, jednak umożliwia edycję poprzez kopiowanie i powielanie zarówno parametrów, elementów menu, serii, kategorii, jak i opisów, nazw czy też cen. Aplikacja umożliwia też podgląd cen oraz stanów magazynowych. U nas wdrożenie aplikacji przyspieszyło pracę 4-krotnie, zaoszczędziliśmy około 0,5 etatu przy naszej niezbyt dużej skali działania.
 • Audyty SEO IdoSell
  Prowadzenie sklepu internetowego na platformie IdoSell, podobnie jak na innych platformach e-commerce, może wiązać się z pewnymi błędami, które mogą negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie, widoczność i sprzedaż. Jednak nie zawsze możliwe jest zauważenie błędów, które popełnia się samemu. Dlatego oferujemy usługę audytów SEO, które obnażą problemy i umożliwią ich rozwiązanie.
 • Translator sklepów internetowych IdoSell
  Aplikacja Translator służy do tłumaczenia produktów, elementów menu, blogów i masek w sklepach internetowych opartych na silniku IdoSell. Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój handel i bez większego wysiłku zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych to nasz innowacyjny Translator jest stworzony dla Ciebie. Możesz przetłumaczyć całą ofertę lub jej dowolnie wybrany fragment w kilka godzin.
 • Szkolenia IdoSell
  Pomoc w konfiguracji,
 • Doradztwo eCommerce
  Pomoc w doborze platformy eCommerce