generator gpt

Generowanie opisów kategorii przez GPT dla IdoSell

Przygotowaliśmy unikalne rozwiązanie – Generowanie opisów kategorii przez GPT. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i technologii GPT, nasza aplikacja Generator pozwala na tworzenie wyjątkowych, angażujących opisów kategorii, które nie tylko ułatwiają nawigację po sklepie, ale również zwiększają jego widoczność i pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Stworzy też pozostałą treść w obrębie menu.

Przełom w prezentacji treści kategorii w IdoSell

Automatyzacja procesu tworzenia treści to coraz bardziej popularna praktyka, która pozwala na oszczędność czasu i zasobów. Dzięki naszej aplikacji Generator, możesz zapomnieć o monotonnych i czasochłonnych procesach tworzenia treści. Generator pozwala szybko, efektywnie i w unikatowy sposób wygenerować treści w nowych i istniejących elementach menu.

Generowanie Górnych i Dolnych Opisów Kategorii

Dotyczy to wszelkich miejsc, w których występuje treść, a które mają wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania. Za pomocą generatora stworzysz górne i dolne opisy kategorii według Twoich wymagań, nasycone słowami kluczowymi, z odpowiednimi nagłówkami, a niedługo nawet z linkowaniem wewnętrznym (!).
Najlepsze w Generatorze jest to, że nie musisz ręcznie przenosić opisów do panelu IdoSell. Możesz zsynchronizować aplikację z systemem i generować wprost do pól opisów.

Generowanie Meta Tagów

Poza tym możesz w niestandardowy sposób uzupełnić meta tagi: meta title i meta description, jeśli potrzebujesz wypełnisz także pole Keywords. Poprawnie uzupełnione wspomniane elementy mogą dać Ci dużą przewagę nad konkurencją, która nadal robi to ręcznie, spędzając na tym setki roboczogodzin. Generator pozwala na błyskawiczne dostosowanie oferty do dynamicznie zmieniających się trendów i wymagań klientów.

Zalety naszego rozwiązania

 • Szybkość i efektywność: Twórzcie unikalne opisy kategorii w mgnieniu oka, bez potrzeby angażowania zasobów ludzkich.
 • Niezrównana kreatywność: Odkryjcie nieograniczone możliwości twórcze AI, które zapewniają oryginalne i przyciągające uwagę treści.
 • Wsparcie SEO: Wzbogacajcie opisy kategorii o kluczowe frazy, co naturalnie poprawi pozycjonowanie Waszego sklepu w wynikach wyszukiwania.
 • Dostępność wielojęzyczna: Dotrzyjcie do międzynarodowej klienteli, tworząc opisy w różnych językach bez dodatkowego wysiłku.

Jak działa Generator dla IdoSell?

Nasza aplikacja „Generator” integruje się bezpośrednio z platformą IdoSell, wykorzystując dostępne informacje o produktach i kategoriach do generowania treści. Dzięki temu, możesz łatwo stworzyć opisy, które nie tylko są spójne z ofertą, ale również odzwierciedlają charakter Twojego sklepu.

Pokonajmy razem wyzwania

Rozumiemy obawy dotyczące braku wpływu ludzkiego czy potencjalnych błędów. Dlatego też nasze rozwiązanie oferuje możliwość dostosowania stylu, emocji i unikatowości treści, minimalizując ryzyko duplikacji i nieścisłości. To właśnie pozwala na utrzymanie wysokiej jakości treści, które są zarówno przyjazne dla klienta, jak i botów Google.

Przewaga konkurencyjna w zasięgu ręki

Z Generatorem Twój sklep zyska nowy wymiar prezentacji oferty, co nie tylko ułatwi klientom znalezienie poszukiwanych produktów, ale również zwiększy Wasze szanse na sukces w coraz bardziej konkurencyjnym świecie e-commerce. Sprawi, że kategorie pojawią się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, co zachęci klientów do odwiedzenia Twojego sklepu.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące Generowania treści
i funkcji, jakie oferuje nasza aplikacja.

Przeczytaj także

 • Grupowy edytor produktów do IdoSell Product Bulk Editor
  Od niedawna oferujemy narzędzie do masowej edycji produktów w systemie IdoSell. Narzędzie swoim wyglądem i sposobem obsługi przypomina Excela, jednak umożliwia edycję poprzez kopiowanie i powielanie zarówno parametrów, elementów menu, serii, kategorii, jak i opisów, nazw czy też cen. Aplikacja umożliwia też podgląd cen oraz stanów magazynowych. U nas wdrożenie aplikacji przyspieszyło pracę 4-krotnie, zaoszczędziliśmy około 0,5 etatu przy naszej niezbyt dużej skali działania.
 • Audyty SEO IdoSell
  Prowadzenie sklepu internetowego na platformie IdoSell, podobnie jak na innych platformach e-commerce, może wiązać się z pewnymi błędami, które mogą negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie, widoczność i sprzedaż. Jednak nie zawsze możliwe jest zauważenie błędów, które popełnia się samemu. Dlatego oferujemy usługę audytów SEO, które obnażą problemy i umożliwią ich rozwiązanie.
 • Translator sklepów internetowych IdoSell
  Aplikacja Translator służy do tłumaczenia produktów, elementów menu, blogów i masek w sklepach internetowych opartych na silniku IdoSell. Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój handel i bez większego wysiłku zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych to nasz innowacyjny Translator jest stworzony dla Ciebie. Możesz przetłumaczyć całą ofertę lub jej dowolnie wybrany fragment w kilka godzin.
 • Szkolenia IdoSell
  Pomoc w konfiguracji,
 • Doradztwo eCommerce
  Pomoc w doborze platformy eCommerce